0212 533 61 63

Tekart Viltur

KURUMSAL

KURUMSAL

Tek-Art Viltur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer TÜRK, Türkler Seyahat Firması ile turizm sektörüne 1974 yılında personel taşımacılığı ile İstanbul'da başladı. 1978 yılında aldığı Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Belgesi ile Yugoslavya ve Türkiye Ulaştırma Bakanlıkları arasında imzalanan protokoller kapsamında, iki ülke arasında tarifeli yolcu taşımacılığı seferlerine başlayarak, taşımacılık sektöründeki başarısını uluslararası boyuta taşıdı.

1982 yılında Türkiye-Ortadoğu ülkeleri arasında otobüs seferlerini başlattı. Karayolu ile haftada iki sefer tarifeli otobüs seferleri düzenleyerek Umre Yolcularını Suudi Arabistan'a ulaştıran firma, sektörün ilk firmalarındandır. 1991 yılında I.Körfez Savaşı'nın çıkması sebebiyle, karayollarının kapanması sonucu, yurtiçi personel taşımacılık ve uzun dönem filo araç kiralama işlerine kurduğu değişik firmalarla devam etmektedir.

AMACIMIZ

Amacımız, müşterimizin sektörlerimizle alakalı her türlü ihtiyacını karşılayacak çözümleri üretmek, kendimizi müşterinin yerine koyup, onun çıkarlarını düşünen bir politika izlemek şirketimizin ismini hafızalara yerleştirmektir.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ulusal pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye pazarında hizmet veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

TEK-ART VİLTUR TURİZM, Müşteri beklentilerinin üzerinde, kusursuz ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı temel işletmecilik anlayışı olarak benimsemiştir

Tüm çalışanlarının müşteri odaklılık ve kalite anlayışı ile hizmet sunması için sürekli eğitim sağlayarak; Sektördeki gelişmelerde öncü, Hizmet kalitesinde lider, yasal şartlara uygun, müşteri memnuniyetinin bilincinde olmayı esas alır ve; Kalite Yönetim Sisteminin performansını gözden geçirmek suretiyle etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, Tüm çalışanlarının bu yaklaşımı anlaması ve benimsemesi için eğitimler düzenlemeyi taahhüt eder.

Ömer TÜRK / Genel Müdür